O nás

Nordic Health s.r.o. je součástí norské skupiny NutraQ AS, která je jednou z největších společností prodávajících doplňky stravy a další produkty v Severských zemích. Společnost je zastoupena ve Švédsku, Finsku, Dánsku, České republice, Německu, USA a na Islandu s centrálou v norském Oslu. Skupina má přibližně 170 zaměstnanců a desítky produktů ve své nabídce.

V České republice působí Nordic Healts s.r.o. od roku 2011. Naším cílem je nabídnout českému spotřebiteli produkty té nejvyšší kvality. Neustále pracujeme na vývoji nových, ale i těch, které již několik let prodáváme. Pro výrobu našich produktů používáme pouze kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů, kteří splňují nejen standardy jakosti, ale i správné výrobní procesy (GMP) a pravidla pro ekologickou udržitelnost zdrojů (například certifikace Friend of the Sea pro Calamari olej, apod.).

O Oslo Skin Lab

V laboratoři Oslo Skin Lab jsme přesvědčení, že plnohodnotná péče o pleť začíná uvnitř. Věříme, že kvalita a stav vaší pokožky mají nemalý vliv na to, jak se každý den cítíte. Spolupracujeme s vědeckými pracovníky i s odborníky na péči o pleť a hledáme alternativy k některým drastickým a invazivním kosmetickým procedurám.

Naše produkty si můžete objednat pouze na našich webových stránkách. Pokud vás zajímá něco, co jste zde nenašli, ozvěte se nám. Naše oddělení péče o zákazníky je tu pro Vás. 

Kontakt média:

Cecilie Nordstrøm, Head of Concept, email: media@osloskinlab.com

Tento kontakt je určen výhradně pro novináře.

 

Naše zásilky


Protože prodáváme zejména doplňky stravy s látkami extrahovanými z přírodních zdrojů, které nejsou geneticky upravovány a neobsahují chemické prvky, efekty jejich užívání se většinou dostaví až za několik měsíců. Proto prodáváme veškeré produkty v rámci členství v programu pravidelných zásilek a je pro nás zásadní, aby si zákazník již při koupi produktu toto uvědomoval. Zakoupení jedné krabičky nemá pro zdraví člověka velký význam, je nutno počítat s dlouhodobějším užíváním.

NAŠE HODNOTY


Naším posláním je pomáhat lidem k lepšímu každodennímu životu prostřednictvím ověřených, vysoce kvalitních produktů. Hodnoty naší společnosti jsou zodpovědnost, respekt, statečnost a inovace. T

  • Zakládáme si na vysoké kvalitě všech našich produktů.
  • Používáme jen kvalitní a účinné ingredience.
  • Všechny naše produkty vyrábíme v souladu se správnou výrobní praxí.
  • Všechny informace o produktech a jejich účincích jsou přesně zdokumentované.

 Kvalita je pro nás prioritou.

NAŠE ZÁRUKY


  • Zakoupené zboží platíte bankovním převodem nebo platební poukázkou se 14 denní splatností.
  • Členství v programu pravidelných zásilek je bez závazků a s možnosti kdykoli ukončit.
  • Zboží můžete do 14 dnů vrátit.

Pokud se chcete na cokoli zeptat, obraťte se, prosím, na oddělení péče o zákazníky.

Zavolejte nám: 800 022 635

Napište nám: info@osloskinlab.cz